poniedziałek, 30 czerwca 2014

Pierwszy!

Dobry wieczór, choć chyba zwyczajowo powinnam napisać MORGEN :) gdyż większość osób zna mnie i kojarzy właśnie z takiego powitania.
Jak można się domyślić mam na imię Karolina. Mieszkam na Podkarpaciu. Blebleble...
Do rzeczy!
Od roku z groszami jestem pochłonięta pewną dziedziną, która wypełnia każdy wolny moment mojego życia. Mianowicie scrapbooking - szeroko pojęty, bo daleeeko mi jeszcze do ideałów i moich "idoli". Uwielbiam dłubać, kleić, ciąć, targać, drzeć, i znowu kleić. No lubię to i mogłabym godzinami!! :)
Na tym blogu będę chciała pokazać to co uda mi się stworzyć, podzielić się tym może z jakimś odbiorcą - o ile ktoś tu zaglądnie i będzie zainteresowany :) no i mam nadzieję, że zdobędę doświadczenie oraz podszkolę się w tym co tak lubię!
Zapraszam serdecznie i dziękuję wszystkim, którzy zostawią tu po sobie jakiś ślad!Pozdrawiam
KarolaPS. Dziękuję Beatce, która prowadzi smakowitego bloga http://kruchebabeczki.blogspot.com/ i jest genialna w tym co robi! To dzięki Tobie zaświtał pomysł na tego bloga - dzięki wieeelkie!! :)
Dziękuję też wszystkim, którzy mnie wspierają i pomagają w tym co robię, w tym co lubię i w tym co zajmuje mi aż tyle czasu (czasami aż zbyt wiele...). Dziękuję Przyjaciołom, Rodzinie i Najbliższym - nie będę wymieniać, bo mogą sobie tego nie życzyć, ale jeśli się upomną to na pewno o nich wspomnę ;) Kocham Was i DZIĘKUJĘ Wam!!!

K.

1 komentarz:

  1. O jejku jak mi miło :) Robisz takie piękne rzeczy, że trzeba je pokazać :))

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...