środa, 1 października 2014

Swojsko

Dobry wieczór...

i dobrze, że wieczór, ehhh... Głośny to był dzień, zwłaszcza popołudnie! O dzięki Ci Beti za towarzystwo w tym trudnym, bo głośnym i hukliwym, pracowniczym czasie! ;)

Za oknami jesień szarugowa i niekoniecznie złota, aczkolwiek nijak mi to nie przeszkadza, gdyż ponieważ uwielbiam deszcz! :D ale żeby aby trochę rozweselić ten pochmurny wieczór deszczowy - kartka słonecznie słonecznikowa i klimatycznie swojska taka.
Na okazję ważną powstała, a mianowicie na 20stą rocznicę ślubu.
Zamówienie było konkretne - brązy, żółtości i drewno, a że staram się słuchać klientów i kieruję się ich wytycznymi - oto i kartka w pudełku!

Ciemny brązowy papier, w jeszcze ciemniejsze brązowe liście, jest z zestawu zakupionego w Lidlu.
Papier drewienkowy to furteczka z Latarni Morskiej.
Na tym zestawie wylądował wianek z liści pociapanych akrylówkami - wcześniejszy ich kolor nie pasował mi... :/ do tego kwiatuszki z Fabryki Rzeczy Ładnych oraz okazałe, dwukolorowe słoneczniki z Rapakivi, które są chyba główna ozdobą tej kartki. W to wszystko wmontowałam jeszcze tekturki - jedna to koła w tle, a druga to koperek :) do tego doszły kokardy - taka w odcieniu złotawym i intensywnego brązu - zmontowałam je razem ażeby fajniej się komponowały. Na sam koniec napis  okolicznościowy i... pudełko do kompletu. Z tych samych papierów oraz z kokardkami w identycznych kolorach, tylko że bez dodatków, tak dla zachowania równowagi. Jedyną ozdobą są dwa serduszka, i to wszystko. :)

Kartkę mą zgłaszam w tekturkowym wyzwaniu Kartkowego ABC.

Spokojnej nocy dla wszystkich...
Dobranoc:)
K.
4 komentarze:

 1. No Karola głosno było to fakt oj, a jeszcze takich imprez kilka w tym roku nas czeka ;)) A kartka cudo, moje kolory normalnie i wszystko, chyba sama dla siebie muszę taką zamówić ;)))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna jesienna kartka! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna jesienna kartka. Dziękuje za udział w wyzwaniu w Katkowym ABC

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny zestaw, a kwiatki w roli głównej!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...