sobota, 27 sierpnia 2016

Elegantka...

Otóż informuję, iż kartkowo ślubny weekend będzie. To znaczy żeby nie było, to nie zamierzam zasypać Was kartkami ślubnymi, bo będzie iż AŻ dwie, ale jednak - obie ślubne, ale totalnie różne.

Dzisiejsza to taka trochę elegantka. Prosta i niemodzona, w kolorach takich trochę dziwnych... kolory nie do końca przemyślałam, ale efekt mnie zadowala :) Wspomniane papiery to UHK Gallery Paris Paris, do tego tekturka z Eko-Deco (gdzie dziś inspiruję - zapraszam!), a kwiaty są z foamiranu. Do tego trochę koronki, sznurka, który ostatnio totalnie skradł moje serce, kryształek z sercem i półperełki.


7 komentarzy:

 1. przepiękna kartka, fantastyczne kwiaty

  OdpowiedzUsuń
 2. ale cudowna, lekka i taka elegancka! kolorki genialnie ze sobą polączone! czuć miłość w powietrzu ! dzięki za udział w wyzwaniu BeeScrap!

  OdpowiedzUsuń
 3. O jaaa... rewelka!!! Wiedziałam, że z tej wyzwaniowej paletki kolorów wyjdą cuda:) Dziękuję za udział w wyzwaniu Bee i Scrap i z całego serca życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię połączenie jasnego turkusu/mięty z brązem. Tak samo jak róż z brązem. Śliczna i elegancka kartka. Dziękuję również za zabawę z Bee Scrap :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mis sie podoba ta kartka! Tradycyjnie pytam o czcionkę/font...:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rewelacyjna kartka. Dziękuję za udział w wyzwaniu w Skarbnicy Pomysłów i życzę powodzenia - KWioletta - DT Skarbnica Pomysłów

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...