wtorek, 1 września 2015

Aromatyczna pomarańczka, czyli świąteczny początek września

1 września. Koniec wakacji... może niekoniecznie koniec ciepełka, bo nadal nie daje za wygraną i jest upaaał, ale jakby nie było, to do świąt jest coraz bliżej! :P
W zeszły roku i dwa lata temu kartki bożonarodzeniowe przygotowywałam do ostatniej chwili. Rodzina była zdziwiona, że z klejem i nożyczkami nie zasiadłam do kolacji wigilijnej... :D nauczona tymi doświadczeniami, w tym roku produkcję świąteczną zaczynam już!

Dziś kartka w ramach inspiracji dla Bee Scrap. Przygotowałam ją z Góralskiej Melodii i Na Ludowo. Do tego tagi przewiązane tasiemkami, świąteczna etykieta i prawdziwa, suszona pomarańczka.
Wyszło ciepło i aromatycznie... :)Wyzwanie:

Na koniec pragnę poinformować iż najbliższe moje posty będą krótkie, zwięzłe i na temat, gdyż ponieważ kończę dwa projekty, do tego przede mną spooora impreza rodzinno-towarzyska oraz - co najważniejsze - 9 września wybywam na urlop. Jednakże pragnę zaznaczyć, że z całych sił pracuję na ogarniętością :) ahh, no i jeszcze jedna, ważna kwestia - aparat powrócił!!! :)

Miłego dnia i tygodnia :)
K.

7 komentarzy:

 1. śliczna, ja jeszcze nie mogę sie przełamć żeby świateczne kartki robić, brak czasu, coś o tym wiem niestety, moje posty to już praktycznie 0pisania ;( ale wole zajrzeć na inne blogi i pozostawić jakis ślad ;), sliczna karteczka, taka z klimatem

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak zleci i Święta będą :) karteczka cudowna :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Normalnie poczułam aromat tej pomarańczki:) świetna kartka. Uznanie za nazwanie tego "czegoś" "ogarniętością"!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie skomponowana kartelucha
  Dziękuję za udział w naszym wyzwaniu Kwiatu Dolnośląskiego
  Dobrosława DT

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna praca. Dziękuję za udział w wyzwaniu Kwiatu Dolnośląskiego!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, już chyba czas zacząć myśleć o Gwiazdce :) Bardzo fajna kartka. Dziękujemy za udział w wyzwaniu Kwiatu Dolnośląskiego.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...