poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Kasia zaprasza

Tuż przed minionymi świętami przygotowałam zaproszenia komunijne dla Kasi - ślicznej dziewczynki widocznej na zdjęciach.
Zaproszenia prezentuję dopiero dziś z nadzieją, że przypadły do gustu zarówno Kasi, Jej rodzicom jak i zapraszanym bliskim.

Zaproszenia są bardzo proste, a wykonałam je na białej bazie, z dodatkiem złotego brokatowego kartonu, arkusza GP oraz koronki. Do tego zdjęcie Kasi, stempel, biała różyczka i kilka złotych półperełek.


Wyzwania:

od A do Z - ZaproszeniePaper Passion - dowolna praca komunijna Ja zmykam i zabieram się za wykańczanie kilku prac oraz ich focenie.
Pozdrawiam!
K.

8 komentarzy:

 1. Bardzo eleganckie, mi przypadły do gustu :) jak najbardziej, dodatkową wartość stanowi zdjęcie , myślę, że goście na pewno zostawią je sobie na pamiątkę, dziękuję za udział w wyzwaniu PaperPassion

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale to złotko fantastycznie się mieni! Niby prosto, ale jak bogato ;)
  Dzięki za udział w wyzwaniu Paper Passion.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne, proste i eleganckie :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Paper Passion :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaproszenia z pewnością zyskały aprobatę i zapewne wymagały sporo pracy. Wizualnie ładnie się prezentuja, choć nie są w moich klimatach. Dziękuję za udział w wyzwaniu Sklepu Od A do Zet.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy za udział w naszej zabawie.
  Piękne, spersonalizowane zaproszenia komunijne. Widać, ze wykonane z sercem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zaproszenia. Powiedziałabym, że bardzo odważny dobór kolorów. Podoba mi się jednak to połączenie bieli ze złotem i brokatem, a młoda dama będzie je wręczała gościom z radością ;) Cieszę się, że dołączyłaś do naszej zabawy. Pozdrawiam i życzę powodzenia. MargoLa z Dt sklepu Od A do Zet.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...