poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Gładkie milimetry

Witajcie!

Rozplanowany i zaplanowany po całości i na maksa był to dzień. Do tego odrobinę męczący, a końcówka niestety trochę nerwowa, buuu... :(
Ale, ale... oprócz tego zabiegania i zarobienia, mijający poniedziałek przyniósł owoc w postaci karteluchy :D
Jednej, zgrabnej i prostej. Jakoś tak nie kombinowałam (co mam w zwyczaju...) przy jej sklejaniu i poszło gładko i po mojej myśli.

Kartka ma trzy warstwy. Wykorzystałam w niej - idąc od warstwy leżącej najniżej: energetycznie różowy HuHuuuuu! z Piątku 13ego, przyjemnie błękitną szóstkę z kolekcji Pastel - UHK Gallery oraz soczyście różowego arbuza z Tropical Fruits również UHK Gallery. Owego arbuza pociachałam w paski, paski odrobinę poprzesuwałam i na nich odbiłam stempelek z amorkiem w zawijasach i seruchach. Paski nakleiłam w milimetrowych odstępach od siebie - daje to bardzo ciekawy efekt. Do tego błękitna i różowa wstążka oraz wycięty gotowy element z kolekcji All is love - 13arts.
Całość prezentuje się zgrabniutko ;) a od znacznej większości moich tworów odróżnia ją fakt iż brzegi poszczególnych elementów nie są ani potargane, ani zmemlane, a zwyczajnie gładkie.

Kartka jest liftem pracy Carol w zabawie na blogu Scrapgang, a więc dopisuje się do tej zabawy :)
Oprócz tego kartkę zgłaszam do wyzwania z paletą kolorów w TricksArt oraz wyzwania z moodboardem w Scrappin-Fantasies (zainspirował mnie zawijasek ze zdjęcia 1, jak również kolory ze zdjęcia 2 i 4).

To wszystko na dzisiaj. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!
Karola  

Praca Carol - oryginał do zliftowania
  

4 komentarze:

 1. Ciekawa i bardzo oryginalna kompozycja. ;) Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrappin' Fantasies! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To fakt ciekawa i oryginalna, no i bardzo ładna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny lift :) Tak jak oryginał, kartka jest dosyć prosta, ale jednocześnie, dzięki zastosowaniu odpowiednich papierów i dodatków, nabrała elegancji i romantycznego charakteru :)
  Bardzo dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapgangu!

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo oryginalna kartka :) dziękuję za udział w wyzwaniu Scrappin' Fantasies! :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...