środa, 23 lipca 2014

Gratki dla mamki i tatki...

...czyli gratulacje dla Basi i Piotrka z okazji narodzin drugiej córci - Amelki.

Dzień dobry wszystkim!
Dziś z samego rana - jakoś tak nietypowo jak dla mnie... ale myślę, że to tylko i wyłącznie wyjątek potwierdzający regułę, no! A tak wcześnie z dwóch powodów - po pierwsze sytuacja zmusiła mnie do porannej pobudki o nieludzkiej porze (5:00 !!!), a po drugie - kartka jest jeszcze świeżutka, i to do tego stopnia, że gdy ten post pojawia się na blogu, to osoby docelowe (czytaj: Basia i Piotrek), nie mają jeszcze zielonego pojęcia, że ktoś o nich pomyślał, i że coś dostaną... ;) ale o tym na razie cicho-sza!!

A pomyśleli o nich koledzy z pracy, i do bardzo fajnej wyprawki dla Bejbika :) dołożyli taką oto kartkę. Powstał ona z soboty UHK Gallery i wieku niewinności Galerii Papieru. Do tego tekturkowy wózio, tasiemka w zieloną krateczkę, kilka zielonych półbąbelków i gotowy napis - stempelek znaleziony na blogu sklep-ewa.pl. Życzenia w środku naskrobali już sami zamawiający... :)

I tylko martwią mnie te zdjęcia, tzn. ich jakość... :( jak nigdy wyszły jakieś takie średnio wyraźne i dziwnie "smutne"...
Pomimo średniej jakości fotek, kartkę zgłaszam na mapkowe wyzwanie w Mojo Monday.

Zapraszam i życzę udanej środy!!
K.


1 komentarz:

  1. Karteluszka słodziutka :)) Mogę zostać Twoim nadwornym fotografem ;)))

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...