czwartek, 3 lipca 2014

"Seria morska" - powiedziała Gucia

Dziś odrobinę o przeszłości, kartkowej mojej oczywiście :) przeszłość to niezbyt odległa i bardzo bliska memu sercu, dlatego też do niej powracam.

Jakiś czas temu, totalnym zbiegiem okoliczności powstały dwie kartki w klimacie (uwaga długa nazwa!) morsko-żeglarsko-marynistycznym :D nie wiem jak je inaczej określić, dlatego skrótowo określam je "Serią morską" - i tu dziękuję mojej Guci za trafiony skrót myślowy :)

Do kartek powracam z dwóch powodów.
Po pierwsze, dlatego że szeroko pojęte środowisko wodne (czytaj: rzeki, jeziora i inne cieki wodne) było i jest mi bliskie, a to dzięki mojemu kochanemu Tacie, który przez lata był zapalonym i aktywnym kajakarzem. Jego pasja w późniejszym czasie przeniosła się na moje zainteresowanie tą dziedziną (uwieeelbiam pływać kajakiem!!!) i kilkuletnią działalność w 23 Harcerskiej Drużynie Wodnej - genialny czas plus fantastyczni ludzie plus masa niezatartych wspomnień!
Po drugie i równie ważne - w najbliższym czasie (o ile nic nie stanie na przeszkodzie, czytaj - nie zawiedzie mnie moja "wena"...) powstanie kolejna kartka "żeglarska" :D (Monia trzymaj kciuki za powodzenie!)

Nie przedłużając - zapraszam na "morskie opowieści":

Pierwsza kartka powędrowała do solenizanta w Gdyni...

Druga kartka trafiła do pewnego sympatycznego, starszego Jegomościa - pasjonata żaglowców...

Dzięki za uwagę i dotrwanie do końca wpisu :)
Pozdrawiam
Karola

1 komentarz:

  1. Duma mnie rozpiera, że o mnie wspomniałaś. :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...