czwartek, 29 stycznia 2015

Męska w kolorze blue

Czy śnieg posiadacie?... W Rzeszowie jakieś niknące resztki jeszcze obecne są... aczkolwiek ja cały czas nadzieję mam, że dopada, dosypie, nawieje kawałek tego śniegu, i że te resztki nie będą dręczyły mnie swoją resztkowością! ;)

Kartka dzisiejsza na pierwszy rzut oka - przez strzępkowe kawałki materiału - również taka jakby resztkowa wydaje się... W sumie jak tak sobie dumam to sama nie wiem czy ten efekt zamierzony był, czy w efekcie końcowym samo tak wyszło, ale wydaje mi się, że chyba nie tak najgorzej prezentuje się ta kartka... czy nie?...

Kartki typowo męskie kleję nieczęsto, a ta dzisiejsza powędrowała właśnie do pewnego Pana. Pan ten po 23 latach pracy w jednej z "dżinsowych" firm odzieżowych, postanowił ją (pracę) zmienić, a kartka jest pamiątką od kolegów i koleżanek :)

Kartkę przygotowałam z męskich papierów Monsieur. Myślę, że fajnie współgrają ze spodniową grafiką oraz kawałkiem dżinsu. Do tego dorzuciłam ćwiek duży i dwa mniejsze z UHaKowego kitu oraz retro guzik i całość delikatnie chlapnęłam białym splash'em. Myślałam, że na tym skończę, ale kartka wydawała mi się jakaś taka pusta, więc dokleiłam jeszcze kawałki gazy :)
Kartkę posyłam na #2 wyzwanie w Altair Art (hasło z krzyżówki: Nowa Droga Życia) oraz wyzwanie z zimową paletą kolorów w Art Piaskownicy.

Dzięki za uwagę :)
Pozdrawiam!
wypatrująca kolejnych porcji śniegu - Karola

9 komentarzy:

 1. świetna kartka, a motyw ze "spodniową grafiką" fajnie współgra z całością :)
  Dzięki za dołączenie do grona obserwatorów mojego bloga :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna kartka :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu AltairArt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie męskie kartki są zawsze problematyczne i staram się unikać ich wykonywania. Ale Ty świetnie sobie poradziłaś! Bardzo fajna, prosta kartka, ale ma w sobie to "coś". Jeśli chodzi o śnieg to bardzo proszę mi go nie przywoływać, bo mój wózek (właściwie mojej córki;) ledwo daje radę w tych roztopinach, które są u mnie teraz... A już prawie miesiąc usiłuje kupić wypatrzony wózek, który może da radę w bardziej wymagających warunkach i mam takiego pecha, że wózka jak nie miałam, tak nie mam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna i pomysłowa kartka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Profesjonalizm w najmniejszym calu!

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetna kartka i kompozycja

  OdpowiedzUsuń
 7. Męskie kartki to ciężki temat, ale jak widać poradziłaś sobie rewelacyjnie :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu AltairArt :)

  OdpowiedzUsuń
 8. dokładnie ciężki temat... ale się udało ;) dziękuję za udział w wyzwaniu AP - Ki :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...