piątek, 2 stycznia 2015

Nieuruchomiona

Żyjem, żyjem, jakby ktoś się martwił... Fakt faktem, że jakaś taka nieuruchomiona byłam ostatnimi czasy. A to święta i zabieganie, a to wyjazd do Rodziny, a to praca, a to choróbsko okrutne i złe :/ tak właśnie zaniemogłam trochę bardzo tuż przed końcem roku, rozłożyło mnie na łopatki i skopało do tego, i dni wolne (całe trzy!) spędziłam w łóżku niestety, a w domu to już chyba z pięć siedzę... taka unieruchomiona życiowo i kartkowo... :( ale, ale pomaluśku wracam!
Nowe pomysły są, "głód kartkowy" również obecny, zdrowie z każdym dniem ma się ku lepszemu, więc chyba dobrze będzie?... ;)

Aby utwierdzić się w przekonaniu nadchodzących dobrych dni, dziś kartka pozytywna i wesoła. Urodzinowa dla Amelki. Amelka jest siedmioletnią księżniczką zakochaną w Wieży Eiffla.
Kartkę przygotowałam z papierów nabytych jakiś czas temu w Lidlu. Księżniczka w zielonej kreacji oraz jej towarzysze - kiciuś i królik, są oczywiście z kolekcji Latarnii Morskiej - Mała Księżniczka. Trzy serduszka są z Piątku 13ego. Do tego tasiemka w kolorze morelowym, kawałek różowego sznurka oraz guzik i trzy puchate pomponiki - kupiłam je niedawno, w kilku kolorach, i już wiem, że się polubimy! :)Życząc wszystkim zdrowia w Nowym Roku, dziękuję za uwagę :)
Karolka

3 komentarze:

  1. Sama słodycz! Cudna! A w Nowym Roku również dla Ciebie tylko najlepszego! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No to widzę, że Ciebie też dopadło...zdrówka dużo! A karteczka przesłodka!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...