sobota, 12 grudnia 2015

Rudolf pędzi, a ja w nerwach

Frunie renifery do swojego zaprzęgu po odrobinę świątecznym niebie (papierze). Nieśpiesznie i bez nerwów, bo do świąt jeszcze odrobinę czasu.
A ja z nerwami trochę walczę, bo posta tego sklecam na tablecie, gdyż mój laptop odmówił współpracy, zamanifestował i przestał działać, znaczy nie włączy się... Nie wiem co to będzie, bo trochę mojej pracy mam w nim zapisane, jednak nie pozostaje mi nic innego jak poczekać na mojego Darka, który mam nadzieję opanuje tą sytuację.

Tag, który przygotowałam powstał do palety kolorystycznej z wyzwania Bee Scrap.
Wykorzystałam papiery z trzech Bee kolekcji: Śnieżny Dzień, Craftowe Marzenie oraz Na Ludowo. Oprócz tego ramka z choinkami z Eko-Deco, trochę złotej nitki, trochę złotych mikrokulek, i kilka akrylowych bąbelków, oraz główny bohater - renifer z Digital Paper :) Digi-napis od Wikuchy.Wyzwania:
Snip Art - bajkowe święta
Diabelski Młyn - Merry Christmas, Christmas Merry, były sobie reniferyUff... Przetrwam z bólem i jakoś udało się sklecić tego posta.
Trzymajcie kciuki, aby mój laptop powrócił z zaświatów.

Miłego weekendu.
K. 

4 komentarze:

 1. Uciekający Rudolf. Pewnie chce już na urlop zwiać :) niebanalny układ ;) Dziękuję za udział w wyzwaniu Diabelskiego Młyna! :)
  Trzymam kciuki za komputer!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny tag. ;) Dziękuję za wspólną zabawę w Diabelskim Młynie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki za laptopa, a tag jest bardzo oryginalny i wyjątkowy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super!Dziękujemy za wspólną zabawę ze Snip Art:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...