czwartek, 9 kwietnia 2015

Skoro świt, czyli roboty multum mam!

Tak właśnie!
Pomimo dnia wolnego, wstałam - a właściwie to zwlekłam się - dziś baaardzo wcześnie jak na mnie (!) i zabrałam się za szeroko pojętą robotę i ogarnianie nieogarnietego... Przyznam się, że lubię mieć 'na głowie' tyle (czytaj: ogromniaście dużo!) kartkowej pracy :D :D :D klejenie i wszystko co z nim związane sprawia mi przeogromną radość :D :D :D

I chyba w związku z tą radością wielką, poniosło mnie trochę... niebieską kartkę zrobiłam! :P Niby w tym nic dziwnego, ale kto mnie zna, ten wie, że za niebieskościami to ja nie przepadam... wprawdzie do odcieni blue nie mam takich - niczym nieuzasadnionych - uprzedzeń, jak do koloru bordowego i granatowego, ale mimo wszystko niebieski to nie mój kolor jest!

Jednakże kartka powstała :) i nie pytajcie mnie dlaczego niebieska jest, ot po prostu - trzeba umieć stawić czoła temu czego nie lubimy, albo za czym nie przepadamy. Ja stawiłam czoła niebieskościom...

Kartka jest moją dzisiejszą inspiracją na blogu Bee Scrap.
Do jej przygotowania użyłam Krainy Czarów 02 i paska 04 oraz Góralskiej Melodii 02 i deseczkowej strony 04. Brzegi potargałam i poszczególne wartswy podkleiłam na kostkach dystansowych. Do ozdobienia użyłam - mojej ulubionej ostatnimi czasy - miętowej inka gold i niebieskich półperełek. Środek kartki zdobi tekturkowy wianek, który wcześniej potraktowałam farbami akrylowymi, oraz kwiaty i sznurkowa kokarda. Napis - ja.

Dziękuję za uwagę i wracam do moich zajęć :))
Miłego czwartku!
K.

8 komentarzy:

 1. wg mnie bardzo fajnie wyszło na tej karteczce:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna. Bardzo lubię niebieski kolorek :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie ... Szkoda, że nie znałam Cię wcześniej to byś wyczarowała jakieś fajne zaproszenia na ślub :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne te niebieskości, a Ty ostatnio w czymś takim jakby niebieskim paradujesz ;)) To jak nie lubisz ??? He :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I mi się bardzo podoba, choć za niebieskim też nie przepadam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cóż za mediowe szaleństwo! Lift bardzo oryginalny i nawet nie lubiany blue, nie jest mu w stanie zaszkodzić :) Dziękuję za udział w wyzwaniu TDZ :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna kartka, zwłaszcza tło mnie zachwyciło:)

  OdpowiedzUsuń
 8. to chyba taki sezon :P karteczka świetna ... dziękuję za udział w URODZINOWYM wyzwaniu AP - Ki :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...