środa, 6 maja 2015

Chyba się starzeję, czyli piosenka za mną łazi iii... dzwoni?

Mam tak od kilku dni - jak usłyszę jakąś piosenkę albo ktoś coś zanuci, to potem murowany tydzień chodzę i śpiewam jak nakręcona! Chyba się starzeję... :D
W przypadku tej kartki było podobnie... dodałam sobie wytyczne wyzwania Scrap'n'skill i informacje o solenizantce - telefonów wiele wykonującej :) ot i kartka powstała taka...

Kartę w pudełku przygotowałam z UHaKowych papierów, a konkretnie Chocolate Paris Paris oraz Watson DUO. Brzegi poszczególnych warstw oczywiście potarmosiłam, a kolejne warstwy podkleiłam na kostkach dystansowych. Aparat telefoniczny wycięłam z tagu Zakochanego Holmes'a i przykleiłam go na papierze wizytówkowym delikatnie fakturowanym. Całość schlapałam i zbryzgałam rozwodnionymi farbami akrylowymi - czarną, żółtą i brązową oraz postawiłam - tu i ówdzie - krople perełek w płynie. Do tego doszły ćwieki i żółte cekiny, a pomiędzy warstwy papieru wkleiłam gazę zafarbowaną w herbacie :) Na koniec kwiaty - te i te, kokardy i napisy - na pudełku z tekstem piosenki Grzegorza Ciechowskiego "Telefony", a na kartce z imieniem solenizantki.
Życzę Wam miłego słuchania, czytania, oglądania i dnia :D
K.

9 komentarzy:

 1. Jak dla mnie rewelacja! Super połączenie kolorów, a te chłapania nadają jeszcze lepszego efektu. W ogóle cała kompozycja i układ kartki strasznie mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna ta kartka, serio, a "cytat"pasuje idealnie, zwłaszcza jak ktoś jest taką telefoniczną gadułą :) piękny kwiat i wykonanie:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Super kolorki i w ogóle super :)) To poproszę w pracy mini recital ;)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne kolory. Cudny żółty kwiatek. Świetny komplet.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczny komplecik.
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Craft Passion.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...