poniedziałek, 13 października 2014

Dwa w jednym, czyli jak zostać świadkiem i matką chrzestną wraz

Ja nadal w tematyce ślubnej... z dodatkiem chrzcinowej. Tak, tak, wiem, że wszyscy już w klimat świąteczny są zatopieni... Śnieg, choinka, reniferki, bałwanki i inne, a ja jeszcze nie przez jakiś czas, gdyż u mnie nadal na tapecie śluby, i jeszcze przez chwilę tak pozostanie.

A dziś o kartce ślubnej, ale nieco innej a przez to wyjątkowej, gdyż kartka jest ślubno - chrzcinowa, czyli takie dwa w jednym :)
Gucia moja zapotrzebowanie na ową rzeczona kartkę zgłosiła, i to ona właśnie jest/będzie świadkiem na ślubie i matką chrzestną na chrzcinach. Jako że funkcja ważna, odpowiedzialna i podwójna to jest, to i kartka musi być szczególna i... też podwójna! :)

Strona lewa - ślubna, to głównie papier który otrzymałam z morskim zestawem Polish Kit Project, a mianowicie kolekcja Na Morzu z odrobiną Niedzieli UHK Gallery, a stempel z parą młodą odbiłam na Sobocie. Najbardziej spodni papier w kilku miejscach również ozdobiłam stemplem ze słowem 'miłość' w różnych językach. Do tego trochę washi tape z epmiku, niebieskie i kremowe róże z Rapakivi oraz kilka maluśkich czarnych dżetów i strona ślubna gotowa.

Strona prawa układ ma identyczny jak strona lewa. Tutaj skupiłam się tylko na papierach z UHK Gallery, czyli na całym Weekendzie. Grafikę z bejbikiem pod kocykiem znaleziony u AliceCreations. Do tego żółte dżety, zielone i kremowe róże z Rapakivi oraz kawałki washi tape z empiku.
No i jeszcze o kawałkach koronki z darów losu od mego Dziadzia nie wspomniałam, a są! ;)
I na koniec - obydwie strony połączyłam tasiemkami zawiązanym w kokardę w kolorze kremowym i błękitnym.

Kartkę zgłaszam w wyzwaniu z paletą kolorów w Kafe Scrapo Mama oraz w wyzwaniu z grafiką w Szmeku.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za odwiedziny i komentarze :)
K.


7 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...