czwartek, 23 października 2014

Specyficznie po męsku

Się mi dwa dni wolnego przemknęły gdzieś pomiędzy papierami, klejem a nożyczkami i sporą dawką przyjemnego acz chłodnego już deszczu... Ja nie wiem gdzie one przepadły? I gdyby nie fakt, że kartka jedna się pojawiła, a inna realizacja ma już bliżej jak dalej do finiszu, to pomyślałabym, że wcale tego wolnego nie miałam, że tylko mi się wydawało...
Ale nie - jednak było :) i pomimo, że się skończyło (nawet nie czuję, że rymuję), to jestem zadowolona, o! :D

Kartka, którą przygotowałam jest specjalna i specyficzna. Po pierwsze dlatego, że nieczęsto kleję 'męskie' kartki, po drugie dlatego, że jest inna, bo z ruchomym tagiem, a po trzecie - nigdy nie nie brałam pod uwagę opcji, że Danuta zamówi kartkę, która - uwaga - nie ma się błyszczeć... No szok! ;)

A teraz na serio i do rzeczy!
Co mi się ostatnio często zdarza, kartka powstała z kombinacji papierów Crafty Moly i 13@rts. Do tego tagi z UHK Gallery z Holmes in love i Naval Treaty, do których poprzywiązywałam sznurek naturalny. Jako ozdób użyłam kawałka tekturki-maski oraz kawałków rzadko plecionego lnu. Na tym wszystkim umieściłam kompozycję z jasnych kwiatków, sznurka i cieniutkiej tasiemki, która swoim żółtym kolorem przełamuje całość. Na koniec napis i kilka przezroczystych bąbelków.
Efekt końcowy... hmm, chyba nie wyszło smutno?... :)

Kartkę zgłaszam w zabawie Pracowni Rękodzieła SZOK - lift pracy Piaseizi, oraz w wyzwaniu Art Piaskownicy - kolory - jedno wyzwanie, dwa blogi, i wyzwaniu Kartkowego ABC - U jak Urodziny.

Dziękuję za uwagę i za wszyyystkie odwiedziny i komentarze!!! :D
Karolina

Kartka Piaseizi - oryginał do zliftowania

3 komentarze:

  1. Bardzo pomysłowa i ładna kartka :) Kolejna do mojej ... ;)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny pomysł z tym tagiem.Dziękuję za udział w wyzwaniu Kartkowe ABC.

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny! Podoba mi się taka wersja :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Pracowni Rękodzieła SZOK :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...