wtorek, 31 marca 2015

Komu męską, kooomuuu...?? :)

Myślę, że gdybym tak wrzasnęła, to jeszcze kilka kartek dla Panów musiałabym sklecić, a tak to w najbliższej przyszłości szykuje się już chyba tylko jedna... ;)

Ta dzisiejsza męska jest taka trochę inna, bo pastelowa i lekko wiosenna. Zwłaszcza w zestawieniu z tą ostatnią męską - mroczną... ta z dziś wydaje się wręcz delikatna... ale osobiście, to właśnie takie wydanie wolę bardziej :))

Kartkę przygotowałam z UHaKów wszelkiego rodzaju. Jest tu po troszku Piątku, Soboty, Mushrooms'ów i Creme de la Creme oraz struśkiego Gaju Oliwnego. Papiery potargałam trochę i poszczególne wartswy podkleiłm na kostkach dystansowych. Główny element kartki to pastelowa grafika z biegnącym mężczyzną oraz ramka-border z napisem, którą jakiś czas temu odkupiłam na FB. Ów border spryskałam mgiełką. Użyłam również Inka Gold w kolorze miętowym, którą nakładałam przez taką siateczkę dzięki czemu powstała delikatna faktura. Całość delikatnie prysnęłam mgiełką i chlapnęłam białym splash'em. Na koniec napis i jeszcze o małym serduszku w rogu nie wspomniałam :) serduszko-naklejka z Biedronki :)
Dzięki za uwagę, trzymajcie się ciepło... i poręczy!! :D
Karola

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...