poniedziałek, 2 marca 2015

W marcu jak w garncu, czyli wędkowanie na wyspie pełnej motyli

Czy u Was też taka wiosna jak na Podkarpaciu? Wczorajszy dzień był ciepluśki, a momentami wręcz bardzo ciepluśki, no i słoneczny oczywiście :) dziś też już słonko wygląda nieśmiało :) ale jutro - o ile prognozy się sprawdzą - jakieś śniegowe opady zapowiadane są... ot w marcu jak w garncu ;)

No ale póki pogoda sprzyja to może w plener warto by się wybrać i wykorzystać słoneczne dni i nabrać rumienców i podładować akumulatorki...
Można na ten przykład powędkować w pięknym otoczeniu :)

Zupełnie jak adresat mojej kartki - pasjonat wędkarstwa i ogrodnik z zamiłowania. Stąd też głównym elementem ozdobnym jest tekturka z wędkującym panem. Tło stworzyłam z papierów najnowszej kolekcji Magicznej Kartki - Wyspa Motyli, bo wędkowanie w takim miejscu to na pewno sama przyjemność :) a jak są motyle to muszą być i kwiaty, a jak kwiaty to wiadomo - ogródek, czyli zamiłowania Solenizanta uwzględnione :) Do tego badzik imieninowy, beżowa tasiemka spięta ćwiekiem w kokardę i półperełki tu i ówdzie. No i jeszcze napis, bo Solenizantem jest pewien Tato :)Dziękuję za uwagę i wszystkie ślady po sobie zostawiane... :)
Udanego tygodnia jak i całego miesiąca!
Karolka

5 komentarzy:

  1. Świetna kartka! Fantastyczne wykorzystanie papierów jako tła tekturki! Strasznie podoba m się ten efekt :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna, na żywo jeszcze lepiej się prezentuje :) Oj Karoll masz talent :))

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...