niedziela, 22 marca 2015

Malinowa brzoskwinka, czyli dwa w jednym

Taką właśnie wielkanocną kartko-zawieszkę przygotowałam dla Kachy, która to Kacha pośle ją w siną dal, znaczy się - z tego co mi wiadomo, to nad morze nasze Bałtyckie pośle ją :)

Oczywiście co by aby nie było tak ładnie i pięknie, to muszę nadmienić iż kartka owa rzeczona miała być w kolorze malinowym... ale jakoś tak zrobiła się z tego chyba brzoskwinka... :D
Aczkolwiek bez względu na kolor dominujący, to ja i tak najbardziej uwielbiam zielony napis, z którego jestem dumna, o! :)

Kartka jest w kształcie jajka i poza swoja podstawową funkcją jaką spełnia, może posłużyć jako ozdobna zawieszka, bo do kokardy "na szczycie" domontowałam długi kawałek tasiemki, dzięki czemu można wykorzystać ją jako ozdobę wielkanocną :)

Bazę kartko-zawieszki przygotowałam sama. Papiery to UHaKowe Owoce Tropikalne, które standardowo potargałam. Grafika pochodzi z Wiosennej Łąki Magicznej Kartki. Do tego cekiny zielone i żółte/złote oraz kilka chlapnięć białym splash'em. Na koniec tekturkowy napis, który pomazałam żółtą i zieloną farbą akrylową oraz kokarda w wersji "na bogato" :)

 


Dziękuję za uwagę i życzę Wam udanej niedzieli :)
Karola

6 komentarzy:

 1. Pięknościowa i kolorki super :))

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna bardzo podobają mi się te okrągłe kartki, ale jakoś jeszcze sama nie mogę się odważyć ;)
  ps zapraszam na moje candy

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardoz pozytywna i energetyczna kartka! Miło mi, że wzięłaś udział w wyzwaniu na blogu Project Prezent. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście malinowa brzoskwinka :D Dziękujemy za udział w naszym wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. drugi raz dopatrzyłam się tu mapki, świetna!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...