piątek, 19 czerwca 2015

Się zawzięłam się, czyli dużo różnych różności na notesie dla faceta

Zawzięcie tworzę notesy.
Od niedzieli do środy, zawzięłam się w sobie i będąc w pracy starałam się nie myśleć o tym, że notes leży niedokończony i w kawałkach.
Wysychał, dosychał.
Generalnie mam tak, że jak już rozpocznę jakiś 'projekt', to staram się go ukończyć możliwie szybko, najlepiej tego samego dnia jeszcze. Nerwy mnie tłuką i źle mi na sercu kiedy coś mam w kawałkach... Z notesem tym było o tyle ciężko, że nie dałam rady sklecić go w ciągu jednego dnia i musiał swoje przeleżakować... dziś wieczorem okaże się czy notesu leżakowanie i moje zawzięcie się w sobie, przyniesie wymierne efekty w postaci zadowolenia przyszłego właściciela notesu owego...?... Dam znać co i jak w tym temacie ;)

Notes przygotowałam w ramach wczorajszej inspiracji dla Bee Scrap. Użyłam Góralskiej Melodii i Craftowego Marzenia. Do tego dużo różnych różności - gaza, sznurek, materiał lniany, piórka, guzik drewniany i metalowy, kaboszony, mgiełki, farba strukturalna, farby akrylowe, inka gold, mikrokulki, i w centralnej części okładki - zegar. W to wszystko wmontowałam też kawałki potarganych papierów UHK Gallery.


BANEREK DO POBRANIA 

Dziękuję za uwagę :)
Ciężki dzień dziś przede mną... (jutrzejszy pewnie podobnie...), więc o trzymanie kciuków dopraszam się!
Pozdrawiam :)
K.

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...